Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Český pohled na Vietnamce 1998-1999

24.06.2004, autor článku: P.K.

Pro zájemceMirek

25.06.2004

Reagovat

  V odpověď na Vaše dotazy uvádím, že Broučkovu knihu můžete koupit na adrese: Etnologický ústav, Na Florenci 3, Praha 1 - proti Masarykovu nádraží, a sice v 6. patře č. 615, u paní Gergelové. Prodává vždy ve čtvrtek od 8-11:30 a od 12:30 do 15 h, to jsou oficiální hodiny. Ještě mají i Vasiljevovu knížku. Pí Gergelovou můžete také kontaktovat mailem gergelova@eu.cas.cz, anebo telefonicky 222 82 86 11.

bez názvusoigia

01.07.2004

Reagovat

  Po výborném prvním svazku mne tento Český pohled na Vietnamce přinejmenším poněkud zklamal, lze jen souhlasit s autorem recenze a s jistým napětím čekat na další díly. Ke kritice bych přidal možná i poněkud rozpačitě působící fotografie, kterými je kniha opatřena. Chyby sice umí hledat každý, ale v tomto případě...... škoda peněz.

Re: bez názvutra

07.07.2004

Reagovat

  Souhlasim, prvni knizka byla jednoznacne lepsi...

PouceniHonza

07.08.2004

Reagovat

  Vazeny pane P.K prominte mi, ze si nepamatuji na vase jmeno. Jsem stalym ctenarem i propagatorem klubhanoi. Tesim se ze vsech zprav pozitivnich i negativnich, protoze je to zivot. Mockrat vam dekuji za strucnou informaci tech knih. Prosim Vas pokud mozne, kolik by staly tyto knihy ? a je mozne z www. vytahnout ?. Jsem nyni ve Vietnamu. Je to nahoda, ze jsem dnes byl na setkani studentu, kteri pred 30. lety prijeli do CSSR. Vsichni vzpominali na CSSR, poslouchali ceskou lidovou muziku a zpivali ceske pisnicky. Nanic nezapomeli. Jsou to velice uspesni inzenyri, doktori, profesori... a vsichni rekli, ze kdyby mohli, radi by se vratili do CSSR na vzpominky. Protoze je to nas druhy domov (cele sve mladi jsme prozili, a vyrostli tam). Prosim vas, tvorime velkou skupinu lidi (dokonce rozhodujici), kteri reprezentuji cest a poctu CZ-Vietnam. pratelstvi. Jsme vzdelani lidi. Nechci nic kritizovat, prosim jen tolerance, soucit, pravdu, pochopeni a vzajemne spoluziti. Byli jsme pratele a chceme zustat tak jak ma byt. Zijeme ve trzni ekonomice, je to hodne velky prostor pro vsechny. Na to mame zakon, mezinarodni smlouvy, pravidla ... Zustanme lidi a nezobecnit pripady ani zjednodusit emoce. Dekuji za vase trvelivost pri cteni. Budu dal s vami konzultovat pokud nenamitate. Vas Ing. Viet Dung

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Český pohled na Vietnamce 1998-1999"

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.