komentáře k článku

autorJ.I

14.04.2004

Reagovat

Tato srandička vznikla v tvorivej diskusii s člankom "Na motorce po Vietnamu", ktorý tvorí jej serióznejšieho súrodenca. Rozhodne vám preto odporúčam dielko autora M.P.nezanedbať. /nájdete ho v odkaze "související články"/ J.I.

Nejlepší článekPavel

05.05.2004

Reagovat

Fakt dobrej text, srdce kazdyho motorkare zaplesa. Diky!

Re: Nejlepší èlánekQUaULMkgq

15.06.2011

Such a deep aswner! GD&RVVF

hmmMisa

06.05.2004

Reagovat

by se mi taky libilo si jezdit v asii na motorce...:-)

bez názvuPK

20.05.2004

Reagovat

Coby člověk, kterého autor článku tu a tam upotřebil jako svého spolujezdce, pokládám za nutné dodat, že jsem si s ním na jeho zázračném běloruském oři namlátil držku jen dvakrát. PK

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Óda na Minsk I."

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.