Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Přehlídka vietnamského a japonského filmu

20.03.2004, autor článku: P.K.

Upřesněníeva

21.03.2004

Reagovat

  Jen pro upřesnění; akce se za klub Hanoi zúčastnil Petr K. Přílišná skromnost není na místě, takže určitě můžeme napsat, že Petr měl úvodní přednášku k filmu Hanoj, dvanáct dní a nocí a dále tlumočil besedu se šéfem viet. kinematografie a zástupcem ředitele FaFilmu. Díky organizátorům akce a dík Petrovi za vzornou reprezentaci KH.

OmluvaMirek

21.03.2004

Reagovat

  Chtěl bych se moc omluvit organizátorům Semináře, že se mi z organizačních a technických příčin (stěhování) nepodařilo včas umístit na naše stránky upoutávku na akci ve Veselí.
Nicméně propagace Semináře určitě nebyla špatná, napsal nám o ní na adresu klubu dokonce (sám velký) Patrik Guenin (viz vietnam-aujourdhui.tk), který se o existenci Semináře dověděl z deníku Courrier du Vietnam.

dotaz na P.K.kca

22.03.2004

Reagovat

  Petre, kolik lidi to shledlo? A jaky byl ohlas?

Odpověď PKP.K.

23.03.2004

Reagovat

  Předně se omlouvám, že se zde článek objevil v ne zcela zkorigované versi, chtěl jsem, aby to bylo aktuální, tak to bylo poněkud narychlo. Až obnovím komunikaci se správcem těchto webových stránek, vyžehlí se to. Počet diváků se lišil film od filmu: nejvíc jich samozřejmě přišlo v sobotu navečer(odhadem 400), dokonce se tehdá sjelo možná i několik desítek českých Vietnamců z různých koutů. Naopak na první projekce v pátek odpoledne šlo jen o pár desítek lidí, v neděli odpoledne už jen asi dvacet osob. Asi nejvíc uspěl u českého publika film Tanečnice (Gai nhay), alespoň pokud mohu soudit z rozhovorů s několika diváky.

Re: Odpověď PKMirek

24.03.2004

Reagovat

  Obrat se na me mailem :-) Komunikace bude obnovena...

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Přehlídka vietnamského a japonského filmu"

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Související stránky

Vietnam v americkej filmografii

Vietnamská kinematografie - současná produkce