komentáře k článku

Přehlídka vietnamského a japonského filmu

20.03.2004, autor článku: P.K.

Upřesněníeva

21.03.2004

Reagovat

Jen pro upřesnění; akce se za klub Hanoi zúčastnil Petr K. Přílišná skromnost není na místě, takže určitě můžeme napsat, že Petr měl úvodní přednášku k filmu Hanoj, dvanáct dní a nocí a dále tlumočil besedu se šéfem viet. kinematografie a zástupcem ředitele FaFilmu. Díky organizátorům akce a dík Petrovi za vzornou reprezentaci KH.

OmluvaMirek

21.03.2004

Reagovat

Chtěl bych se moc omluvit organizátorům Semináře, že se mi z organizačních a technických příčin (stěhování) nepodařilo včas umístit na naše stránky upoutávku na akci ve Veselí.
Nicméně propagace Semináře určitě nebyla špatná, napsal nám o ní na adresu klubu dokonce (sám velký) Patrik Guenin (viz vietnam-aujourdhui.tk), který se o existenci Semináře dověděl z deníku Courrier du Vietnam.

dotaz na P.K.kca

22.03.2004

Reagovat

Petre, kolik lidi to shledlo? A jaky byl ohlas?

Odpověď PKP.K.

23.03.2004

Reagovat

Předně se omlouvám, že se zde článek objevil v ne zcela zkorigované versi, chtěl jsem, aby to bylo aktuální, tak to bylo poněkud narychlo. Až obnovím komunikaci se správcem těchto webových stránek, vyžehlí se to. Počet diváků se lišil film od filmu: nejvíc jich samozřejmě přišlo v sobotu navečer(odhadem 400), dokonce se tehdá sjelo možná i několik desítek českých Vietnamců z různých koutů. Naopak na první projekce v pátek odpoledne šlo jen o pár desítek lidí, v neděli odpoledne už jen asi dvacet osob. Asi nejvíc uspěl u českého publika film Tanečnice (Gai nhay), alespoň pokud mohu soudit z rozhovorů s několika diváky.

Re: Odpověď PKMirek

24.03.2004

Reagovat

Obrat se na me mailem :-) Komunikace bude obnovena...