komentáře k článku

Čas po vietnamsku - hanojský fejeton

18.01.2004, autor článku: P.K.

Prvni kniha vietnamskych fejetonuJ.I

19.01.2004

Reagovat

Gratulujem, kniha vietnamskych fejtonov, to je na co sa tesit, rozhodne navrhujem, aby pripadnu recenziu napisala osvedcena slecna Novakova:-). Anh se dung cac bai ma tu bai bao UNI, phai khong? jano

Re: Prvni kniha vietnamskych fejetonukca

26.01.2004

Reagovat

Petre, kdy vyjde ta knizka?

Prvni kniha vietnamskych fejetonuPK

28.01.2004

Reagovat

Knizka je nadale ve stadiu zrodu. Uz temer dozrala. Obrazovy material (foto M.Pech) je pripraven, texty snad co nevidet taky. Ta poznamka v zavorce mozna trochu predbehla vyvoj, jeste bude treba zaangazovat sympatisujici sponsory. Snad se to stihne letos. Pak uz jen shanet trpelive ctenare.

KgQwBrJlQAhLlFEcoBbtwXYcZwNlFwJONnq

04.09.2011

Reagovat

Your article perfectly shows what I needed to know, tahnks!

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Čas po vietnamsku - hanojský fejeton"