komentáře k článku

Vybornej.i.

11.12.2003

Reagovat

Skutočne užitočný článok. Výborne.

bez názvukca

16.12.2003

Reagovat

tenhle clanek se mi libi, doporucim ho vsem, kdo se do vn chystaji

Malá oprava - jinak velmi dobré informaceMarcel Winter

30.11.2004

Reagovat

Vietnam má již 80,5 milionu obyvatel a růst HDP v roce 2003 činil 7,24 % ( podle Vietnam Economic Times č. 129 z listopadu 2004 ). Největší růst HDP od roku 1997 zaznamenaly průmysl a stavebnictví. Postřehy z Vietnamu v příspěvku jsou správné, ale bohužel jim chybí reálné zkušennosti z praxe. Ta je mnohdy o něčem jiném. Nejdřív musí o vás Vietnam vědět ( nejlepší je prezentace na veletrzích ve VSR ) a pak je vhodná kooperace se solidním renomovaným vietnamským partnerem, nikoliv jen s nějakým překupníkem. Díky svým 26 návštěvám Vietnamu potvrzuji kvalitu článku a informací v něm. Marcel Winter - WMC ( http://www.wmc-winter.cz ).

super007

15.12.2006

Jsou to super stránky

Přidat nový komentář