komentáře k článku

Začaly 22. SEA Games (Hry jihovýchodní Asie)

06.12.2003, autor článku: Eva Pechová

hahaj.i.

08.12.2003

Reagovat

Nadherna fotka strycka Ho! preco ju neukazovali aj predtym. Az budu vianoce, mohol by drzat maleho jeziska- Bac Ho ako nova ikona pop artu. musi to byt sila v uz aj tak preplnenej Hanoji.. aby ste sa tam nestratili. A dopredu lutujem J.Do. ktoremu urcite zase nieco ukradnu.:-)

hsiaptqvnnhsiaptqvnn

Hi! Very nice site! Thanks you very much! fhesjsmschmj

bez názvukca

08.12.2003

Reagovat

Zdravim do cistoucky Hanoje. Musim se priznat, ze vam zavidim, tady vypuklo predvanocni besneni ala "15 darku pro kazdyho? tak malo?" a s euforii to nema pranic spolecneho. Uzijte si to tam...

esdpdecmkiesdpdecmki

Hi! Very nice site! Thanks you very much! vyvponkciivnbt

Pozdrav z TokiaPetra

09.12.2003

Reagovat

V Tokiu Vietnamci propagovali SEA Games už koncem listopadu na kolejním festivalu zahraničních studentů. Vietnam ještě s několika dalšími zeměmi (Čína, Tchaj-wan, Korea,...) měl svůj stánek s jídlem, kde studenti prodávali pho a nemy. Děvčata měly na hlavě non a kluci červené pásky s nápisem SEA Games. Velvyslanectvím ji dodalo taky různé turistické brožurky (o jídle apod.) a mapy, které jsem viděla na turistickém veletrhu v Jokohamě. Jinak mám dobrou zprávu - velká část spisů o vietnamských/indočínských studentech v Japonsku na začátku 20. století jsou volně k dispozici na internetu - včetně výstřižků z francouzského tisku, jenom je nepříjemné, že jsou to (mimo novin) samé rukopisy v japonštině nebo čínštině, někdy víceméně nečitelné.

gikuloyeidgikuloyeid

Hi! Very nice site! Thanks you very much! bgumcynrxp

22.SEA Gamesjano

11.12.2003