komentáře k článku

Rock made in VN

06.11.2003, autor článku: P.K.

Kurva?ky mui

06.11.2003

Reagovat

Co je to zač, ta kurva?:-)

Re: Kurva?PK

Reagovat

Kurva je samozrejme gai diem. Jinak taky triclenna rockova skupina slozena ze zpivajici basistky (USA), zpivajiciho kytaristy (Ukrajina) a bubnujiciho bubenika (CR). Hraji prevrate pisne, predevsim ruske, krome jineho i sovetskou, resp. ruskou hymnu. Jinak jsou to docela mili a veseli lide. PK

Re: Kurva?NINA

05.10.2004

TY JSI VŮBEC ČLOVĚK , ASI NE , PROTOŽE NEUMÍŠ POŘADNĚ MLUVIT

Re: Kurva?MADE IN BASTARD

17.02.2006

Reagovat

PONUKAM VYDANIE CD, PROMOTION KAPIEL ATD ATD , OI,HC,STRETPUNK,STRETROCK ATD ATD,,,,INFO MAILOM Made in bastard - production ITECO@POBOX.SK

huge number of paying clients.We discovered some ambiance i justJonathanKr

25.03.2015

Reagovat

Jonathan [url=https://www.ndcc.tv/deals/cheap-mlb-jerseys/]cheap mlb hats[/url] Switch seemed to be validated on the same day which often Remedy programs of making use of performancee.and also holidaymakers. [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-jerseys/]china wholesale jerseys[/url] "I highly doubt Apple can redefine the TV market the same way it did inside smartphone market.in section from guiding Oamaru, Is definitely abnormal, Even if catchment given One hundred millimetres regarding mud straight away. [url=https://www.ndcc.tv/deals/cheap-nhl-jerseys/]cheap nhl hockey jerseys[/url] ngled with another runner and fell, causing Mohamed Gammoudi of Tunisia, the current 5,000 meter Olympic champion, to fall on top of that.Gammoudi dropped out of the race, but Viren quickly obtained his feet and strained to see the leaders again. [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-nhl-jerseys/]wholesale nhl jersey[/url]

rock festivaleva

09.11.2003

Reagovat

Ahojte, vcera 8/11 probehl v Hanoji rock festival. Nejznamejsi Buc Tuong se nezucastnili. Jinak to ale bylo super - spousta publika a skvela atmosfera (pro me vetsi zazitek nez koncert Buc Tuong letos na jare). Nejlepsi byli samozrejme Da Vang. Puvodne mely hrat i skupiny Offensive a Kurva, ale na posledni chvili nedostaly povoleni vystupovat. Skoda.

Re: rock festivalPK

Reagovat

O tom koncerte uz me informovali... Skoda, ze jsem tam nebyl, Da Vang bych rad videl zive. Nu coz, preju Ti to. PK

kurvakca

13.11.2003

Reagovat

pokud se jedna o to hudebni teleso, ktere si myslim, tak jsem prekvapena: oni jeste hraji?

kurva kurvajai

Reagovat

A kdy bude evropské turné?

Re: kurva kurvaprgač

05.12.2003

Reagovat

Pokud by se našel nejaký sponzor tří letenek, bude také kapela KURVA hrát v Evropě. Najde se někdo takový???

Da VangLong-Roman

03.12.2003

Reagovat

Da Vang jsou tedy metalova nebo rockova kapela? Dekuji za odpoved.

Re: Da VangPK

04.12.2003

Reagovat

Da Vang jsou metalova kapela. Metal je jeden z zanru rockove hudby.

vietnam rock v mp3Petr H.

12.01.2004

Reagovat

Zdravim, da se nekde sehnat Vietnamska nejen rockova soucasna hudba na internetu v mp3? diky

Re: vietnam rock v mp3Mirek

14.01.2004

Reagovat

Neco se da stahnout na strankach, jejichz odkazy jsou v clanku. Pokud bys chtel neco vic, napis nam na mail, muzu ti neco zakodovat a dat ke stazeni. Zadny velky vyber to ale neni. Vlastne akorat Buc Tuong a pak nejaky husty stredni proud. Moc pekna pisnicka je taky tady :-)

Re: vietnam rock v mp3jun

26.03.2004

Reagovat

i wnat listening "ocean love"

bez názvuPK

20.05.2004

Reagovat

Mám k disposici i další tři tituly na CD (vše jmenované v článku), přes Mirka lze snad zpracovat do MP 3. Omlouvám se, skoro dva měsíce jsem se na tyto stránky nedíval, tak reaguji až teď. PK P.S.: Myslím, že časem bude věcí víc.

bez názvuPK

20.05.2004

bez názvuKalendova Eva

17.12.2005

Reagovat

Promiňte, asi jsem už ještěr z druhohor bez pochopení, ale kdo psal ten článek? Kdo nemá rád metal nebo rock, jen "sladký střední proud", tak jak píšete, nemá vkus a není to "slušná" hudba? Staříčkové ve Vietnamu budou trsat na 120 decibelů jedinou podle vás "slušnou" hudbu rock? Hmmm, ušlechtilé, kultivované mládí..

Re: bez názvuP.K.

28.12.2005

Reagovat

Milerád zapůjčím hory cédéček s vietnamskou středoproudou hudbou. Teprv pak si snad budeme rozumět. Sám mám rád Milana Chladila a Rudolfa Cortése.

n nangPhooung

Reagovat

Mam doma vitnamske cedlo !!!

loolloooooooool

Reagovat

Im lang dem Ha Noi (Nhac: Phu Quang, Tho: Pham Thi Ngoc Lien)

Re: loolkura