komentáře k článku

Vietnamské umění v Bruselu

24.09.2003, autor článku: Eva Pechová

Lam viec nhanh the!j-ky mui

24.09.2003

Reagovat

Chao Eva, Eva vua ve HN ma da viet mot bai -informativ- nhu vay roi! That cham chi nhi?!

Re: Lam viec nhanh the!e-binh thin

26.09.2003

Reagovat

Khen qua! Con Jano nhu the nao? Jano gui bai nao moi di!

zjdskn ucmfgzjdskn ucmfg

27.02.2007

Reagovat

klco ehcmdv tcsbxoq dogs icysxpe jwvxyqelc achotnw

XTKffDg51eYo69mtn7

08.09.2013

Reagovat

O tom, Ĺľe je pan ministr Dobeš hrobnedkem ÄŤeske9ho školstved, vÄ›dÄ›l pan erroposuanec BĹ™ezina stejnÄ› tak asi jako i Brusel uĹľ de1vno. VÄ›tšinÄ› kantorĹŻ to došlo ÄŤasem dedky miÄŤurinskfdm experimentĹŻm našeho drahe9ho Pepy. Jasne9 to bylo patrnÄ› i premie9rovi, kterfd se snaĹľil udrĹľet kĹ™ehkou rovnove1hu mezi modrfdm pte1kem, re1doby top manaĹľery 09 a podvodnedky z VÄ›ced veĹ™ejnfdch. Dopadlo to tak, jak to dopadnout jedinÄ› mohlo. Jen ne1š prezident - euroskeptik si patrnÄ› ste1le trve1 na sve9m, Ĺľe ÄŤeske9 školstved pĹ™išlo o nejlepšedho ministra školstved.Všechno je to jedna banda. Jedni za 18 a druzed ....Jake1pak demokracie. Lumpenkracie to je!

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vietnamské umění v Bruselu"