komentáře k článku

Kto chce ovládať vo thuat, musí piť fľaškového Tigra

13.08.2003, autor článku: Ján Ičo

Je po ptákáchJarda

13.08.2003

Reagovat

Hospoda tam ještě stojí, ale Plzeň už tam nemaji. Teda aspoň ne točenou... Porád tam ale dělaji řízky.

Re: Je po ptákáchZdenek

13.08.2003

Reagovat

A taky bramboraky - dost dobry.

Milý JanoPepa

28.08.2003

Reagovat

Milý Jano, musím Tě zklamat, ale když jsi tam byl na točené plzni, tak to plzeň nebyla, ale byl to "Hoavener". Plzeň chutná úplně jinak. Až přijedu do Čech tak tě vezmu na tu plzeň, aby jsi vědel jak chutná... Tvůj přítel Pepa

Re: Milý Janojano

02.09.2003

Reagovat

Mily Pepo, mnoho krat sa ospravedlnujem za omyl, pripustam mohlo sa stat, nebudem sa vyhovarat! (Ak ma vsak pozves na jednicku, tak to stalo za to!)

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Kto chce ovládať vo thuat, musí piť fľaškového Tigra"