komentáře k článku

Stručně o vietnamských zemědělských prvenstvích

10.08.2003, autor článku: Eva Pechová

LonganHelena

01.01.2004

Reagovat

Dobrý den, se zájmem jsem si početla o Vietnamských plodinách. V životě jsem však neslyšela o "longanu". Nevím ani, jestli je to zelenina nebo ovoce. Jak to vypadá, jak se to jí, prosím? Neměla byste třeba obrázek? Dočetla jsem se, že sušený longan je při dovozu do Japonska osvobozen od povinnosti karantény - no ale nic moc mi to neříká. Děkuji a zdravím, Helena

Re: Longanadmin

02.01.2004

Reagovat

Ahoj Heleno, o longanu i dalsim ovoci pise Jirka Kocourek ve svem prehledu-slovnicku, ktery muzes najit mezi pracemi studentu v rubrice Vietnamistika. Je tam i mizerny ale celkem odpovidajici obrazek. Nektere ovoce je vyfocene v jedne z fotogalerii, longan tam ale zrovna neni.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Stručně o vietnamských zemědělských prvenstvích"