SEA-liaison - všechny články autora

email: klubhanoi@klubhanoi.cz

Článků celkem: 2; zobrazeny všechny.

MÁME NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!

01. 03. 2018 Klub Hanoi / SEA-liaison

Naše nové webové stránky dostaly moderní strukturu a originální výtvarnou podobu, rozcestník pro konkrétní cílové skupiny a jsou české, vietnamské i anglické! (...)

Nová výzva – ukončení projektu

31. 10. 2015 Interní projekt KH

K 31.10.2015 jsme ukončili realizaci projektu věnovaného rozvoji interkulturních asistentů SEA-liaison směrem k interkulturní mediaci. Interkulturní asistenti tak měli příležitost více se vzdělávat v dovednostech umožňujících vyjednávat a pracovat v rámci komunitních procesů. Níže bychom rádi shrnuli jeho výstupy. (...)

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví