Klub HN - všechny články autora

email: klubhanoi@klubhanoi.cz

Článků celkem: 162; zobrazeno: 65 - 72.

Vyjádření Klubu Hanoi k článku "Vietnamci proti filmu"

19. 06. 2009 Činnost Klubu Hanoi

Působíme na poli integrace Vietnamců již šest let a s kritikou naší činnosti se nesetkáváme poprvé; považujeme ji za přirozenou a jsme ochotni ji reflektovat, protože může přispět ke zlepšení naší práce. Článek, který obsahuje naprosto lživá tvrzení, však nemůžeme nechat bez řádné odezvy. (...)

Počet komentářů: 136