Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Klub HN - všechny články autora

email: klubhanoi@klubhanoi.cz

Článků celkem: 162; zobrazeno: 145 - 152.

Lednové aktuality

30. 01. 2005 Aktuality a zajímavosti

Vietnamští prvňáčci jsou nadějí zanikajících vesnických malotřídek. Další tresty smrti za pašování drog. Potíže turistického průmyslu v zemích ASEAN v důsledku vánočních tsunami. (...)

Počet komentářů: 2

Znovu ptačí chřipka

19. 01. 2005 Aktuality a zajímavosti

Vietnam dnes ohlásil již páté úmrtí člověka na ptačí chřipku v posledních třech týdnech. Na jihu země nákaze v úterý podlehla pětatřicetiletá žena. (...)

Počet komentářů: 8

Předvánoční rockový festival v Hanoji

29. 12. 2004 Aktuality a zajímavosti

Výrazným zpestřením předvánočních chladných dnů v Hanoji se stal 11.12. festival rockové hudby. Festival shlédlo okolo 2000 nadšených fanoušků. Rocková hudba se ve Vietnamu tradičně netěší přízni oficiálních míst, proto nás mohou překvapit rozměry a publicita celé akce a také fakt, že ji pořádala renomovaná zábavní agentura. Finanční prostředky získané z prodeje vstupenek putují do fondu obětem postiženým dioxiny (Agent Orange). Zároveň agentura vyhlásila soutěž o nejlepší hudební výkon zúčastněných skupin. (...)

Počet komentářů: 7

Nová regionální pobočka Svazu Vietnamců v ČR

12. 12. 2004 Vietnamci v ČR

Lokální organizaci při celostátním Svazu Vietnamců v ČR založili tento týden plzeňští a domažličtí Vietnamci. (...)

Počet komentářů: 2

Vietnam v českých knihkupectvích

05. 12. 2004 Literární okénko

Pro všechny zájemce o Vietnam uvádíme souhrnný přehled knih týkajících se Vietnamu, které vyšly v posledních letech česky a dosud jsou dostupné v knihkupectvích. Některé z nich - ty, jež byly vydány v posledních dvou letech (2003-2004) - jsme na našich stránkách již podrobně recenzovali. Přidáváme krátké hodnotící anotace. (...)

Počet komentářů: 6

Josef a Ly – rozhovor s Nguyen Le Hoangem

14. 11. 2004 Vietnamci v ČR

Od pondělí 15.11. budete moci po sedm pondělních večerů sledovat vždy od 20:00 na ČT 1 nový český seriál režisérky Zuzany Zemanové o přátelství desetiletého Josefa a jeho stejně staré spolužačky, vietnamské holčičky Ly. (...)

Počet komentářů: 110

Přihláška ke členství v Klubu Hanoi

13. 11. 2004 Klub Hanoi / SEA-liaison

Chcete se stát členem Klubu Hanoi! Vyplňte pravdivě všechny potřebné údaje; Klub Hanoi se s Vámi spojí prostřednictvím zadaného e-mailu. (...)

Počet komentářů: 15