Aktuálně.cz - všechny články autora

email: @
soukromé stránky: http://www.aktualne.cz

Článků celkem: 1; zobrazeny všechny.

Když vietnamskou komunitu hraje vietnamská komunita

26. 11. 2009 Aktuality a zajímavosti

V rámci letošního ročníku Pražského divadelního festivalu německého jazyka se už podruhé v Praze (a na českých festivalech potřetí) představila čím dál slavnější německo-švýcarská divadelní skupina Rimini Protokoll - tentokrát se sociologickým a dokumentárním pohledem na pohraniční vietnamské komunity mezi Německem a Českem. (...)

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví