Jiří Kocourek - všechny články autora

email: jkocourek@klubhanoi.cz

Článků celkem: 34; zobrazeno: 1 - 8.

Video: Způsob výpočtu daně z příjmů - Cách tính thuế thu nhập của kinh doanh cá thể

09. 02. 2017 Video - Hội nhập

S ohledem na změny daňového a ekonomického systému, jehož sledování se zpřísňuje, bude mnoho obchodníků potřebovat jasnější představu o tom, jak vlastně zdanění vzniká a co pro ně znamená. (...)

Integrační vzdělávání vietnamských odsouzených ve Věznici Kynšperk

30. 09. 2016 Projekt ve Věznici Kynšperk

SEA-l vytvořil v ČR dlouhodobě udržitelné a efektivní nástroje vzdělávání migrantů. Patří mezi ně metodika vzdělávání a podpory interkulturních asistentů, lektorů českého jazyka pro vietnamské mluvčí, interkulturní informační kancelář, výuka českého jazyka pro vietnamské mluvčí. Tyto nástroje nyní nadále přenáší a multiplikuje v různých institucích. Poprvé pilotuje možnosti jejich integračního a resocializačního uplatnění ve věznici. (...)

Nová užitečná videa pro vietnamské rodiče - Các video mới và hữu ích dành cho các bậc phụ huynh Việt Nam

14. 06. 2016 Video - Hội nhập

Další videa přicházejí s tématy nemocné dítě ve školce, dítě s teplotou a základní dovednosti dítěte před nástupem do ZŠ.
Các bạn có thể đón xem các video mới với chủ đề như trẻ em bị bệnh ở trường mẫu giáo, khi trẻ em có nhiệt độ cao, các kỹ năng cơ bản của trẻ em trước khi vào trường tiểu học. (...)

Počet komentářů: 1

Video: Vánoční svátky

30. 08. 2015 Video - Hội nhập

Những ngày truyền thống của Séc: Tết Noen. (...)

Video: Phiên dịch cộng đồng - Komunitní tlumočení

29. 08. 2015 Video - Hội nhập

Jednou z oblastí, ve kterých se velice chybuje, je oblast tlumočení mezi českou a vietnamskou stranou. Každý se někdy může splést, pletou se i Ti nejlepší. U profesionálů by to ale nemělo být pravidlem, ti by si měli být svých chyb vědomi. (...)

Video: Sơ cứu - První pomoc

28. 08. 2015 Video - Hội nhập

Mezi jedny ze základních informací, které však bohužel ve Vietnamu těžko najdeme, patří zásady první pomoci. (...)

Học tiếng Séc - stupňování přídavných jmen

27. 08. 2015 Video - Học tiếng Séc

Jak se v češtině stupňují přídavná jména? (...)

Počet komentářů: 1

Học tiếng Séc - 2. a 7. pád

21. 08. 2015 Video - Học tiếng Séc

K dalším často používaným pádům u podstatných jmen patří pád sedmý a druhý. (...)

1  9  17  25  33   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky